Centrum prasowe

Kontakt z rzecznikami prasowymi

Zespół komunikacji korporacyjnej ZF chętnie przekaże dodatkowe informacje zarówno dziennikarzom ekonomicznym, jak i branżowym.


Siedziba główna:
ZF Friedrichshafen AG
ZF Forum
Löwentaler Straße 20
88046 Friedrichshafen
GERMANY


Adres w Polsce:
Marta Surowiec, Rzecznik prasowy na kraje Europy Środkowo-Wschodniej
tel.: +48 723 990 597, e-mail: znegn.fhebjvrp@ms.pbz

Komunikacja korporacyjna

Christoph Horn

Senior Vice President
Global Corporate and Marketing Communications

+49 7541 77-2705

christoph.horn@zf.com

Andreas Veil

Head of External Communications
Corporate News Relations and Finance Communications

+49 7541 77-7925

andreas.veil@zf.com

Dr. Jochen Mayer

Corporate News Relations, Finance and Labor Relations Communications

+49 7541 77-7028

jochen.mayer@zf.com

Torsten Fiddelke

Corporate News Relations, Sustainability, IT, Smart Factory Solutions

+49 7541 77-7924

torsten.fiddelke@zf.com

Moritz Nöding

Motorsports Communications

+49 9721 98-2141

moritz.noeding@zf.com

Janine Vogler

Passenger Cars

Martin Ehrenfeuchter

Chassis Technology, ADAS- and AD-Technology

+49 7541 77 963 248

martin.ehrenfeuchter@zf.com

Mirko Gutemann

Software-defined Vehicle, Integrated Safety

+49 7541 77-960136

mirko.gutemann@zf.com

Johannes Jerg

Commercial Vehicles

Florian Laudan

Head of Communications Commercial Vehicle Solutions Division

+49 151 20000276

florian.laudan@zf.com

Frank Discher

Commercial Vehicle Technology, Fleet Management Solutions and Electric Mobility Communications

+49 7541 77-960770

frank.discher@zf.com

Industrial Technology

Gernot Hein

Kontakt dla mediów – dział Aftermarket

Fabiola Wagner

Head of
Aftermarket Communications

+49 9721 475-6110

fabiola.wagner@zf.com

Jessica Seufert

External Communications D-A-CH
Communications Global Aftermarket

+49 9721 4756-728

jessica.seufert@zf.com

Patric Roos

External Communications International
Communications Global Aftermarket

+49 9721 4756-516

patric.roos@zf.com

Kontakt dla mediów – lokalizacje w Niemczech

Andreas Veil

Gernot Hein

Passau, Witten, Thyrnau,
Steyr (Austria)

+49 851 494-2480

gernot.hein@zf.com

Karin Markenstein

Fabiola Wagner

Florian Tausch

Lemförde, Ahrweiler, Eitorf, Düsseldorf, Koblenz

+49 5474 60-2190

florian.tausch@zf.com

Christopher Rimmele

Alfdorf, Aschaffenburg, Aschau, Laage

+49 170 4148 209

christopher.rimmele@zf.com

Kontakt dla mediów – lokalizacje na świecie

Rashmi Parkhi

Marta Surowiec

Anthony Sapienza

Ashley Van Horn

Fernanda Giacon

Dystrybucja dla mediów

Czy chcesz otrzymywać komunikaty prasowe od ZF?

Tutaj możesz subskrybować komunikaty prasowe Grupy ZF dopasowane do Twoich zainteresowań.